Zasilacz ASUS-PRO-WS-3000P 3000W
ASUS -PRO-WS-3000P. Total power: 3000 W, AC input voltage: 220 - 240 V, Power Factor Correction (PFC) type: Active. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Motherboard power cable length: 24" (61 cm), SATA power cable length: 120,400 mm. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Platinum. Product color: Black, Cooling type: Active. Width: 6.89" (175 mm), Depth: 5.91" (150 mm), Height: 3.39" (86 mm)